Nasze warsztaty kulinarne odbywają się w wybrane soboty i niedziele w pracowni Book me a cookie przy ulicy Prądzyńskiego 8 w Krakowie – do wyboru jeden dzień. Terminy i tematy poszczególnych warsztatów znajdziesz poniżej. Jedne zajęcia trwają 70-80 minut w zależności od stopnia zaawansowania, liczebności i wieku uczestników grupy. Minimalny wiek to 4 lata, młodsze dzieci tylko po wcześniejszej indywidualnej konsultacji. Najstarsze dzieci, jakie uczestniczą w warsztatach to 15-latki. Grupy warsztatowe dobieramy według wieku i umiejętności uczestników.

Wiemy, że przesyt informacji może być męczący. Dlatego spokojnie, zebraliśmy tu w skrócie wszystko, co powinnaś i powinieneś wiedzieć przed przyjściem na pierwsze warsztaty kulinarne.

Co musisz wiedzieć przed zajęciami:

Liczba miejsc jest ograniczona. Obowiązują zapisy, dzieci wcześniej niezapisane lub zapisane bez potwierdzenia z naszej strony nie są uwzględnione na liście. Zapisy przyjmujemy mailowo lub telefonicznie/smsowo: 791 487 666 w dni powszechnie w godzinach 9-18. Mail: kontakt@bookmeacookie.pl Przy zapisie należy podać: imię, nazwisko, wiek dziecka (lub dzieci), wybrany termin i godzinę warsztatów oraz numer telefonu do rodzica lub opiekuna.
1) Przydadzą Ci się pudełka – na każdych warsztatach produkujemy dość słuszną ilość jedzenia, którą prawdopodobnie zbierzesz ze sobą w większości do domu. Lunchówki, pudełka po lodach, po ciastkach, puszki, to wszystko sprawdzi się idealnie. Ile? Dużo. Co najmniej 2 duże i 1 pusty słoik średniej wielkości. Zawsze lepiej więcej niż mniej. W przypadku tematów słodkich sprawdzą się też zamykane puszki. W razie wątpliwości zawsze można dopytać nas przed warsztatami, co najlepiej ze sobą zabrać. 2) Zabierz ze sobą także buty na zmianę, najlepiej pantofle na nieślizgającej się podeszwie lub skarpetki antypoślizgowe. 3) Oraz fartuch. Ale jeśli jeszcze go nie posiadasz lub zapomnisz, na miejscu dostępne będą dla Ciebie fartuchy na czas warsztatów.
Tak, ogarniamy alergików. Alergie i nietolerancje laktozy, jaj, orzechów, soi, sezamu, kakao, mleka krowiego, owoców i nabiału – be our guest, mamy doświadczenie w temacie. Zgłoś to jedynie przed warsztatami. Jedyne, czego się nie podejmujemy, to prowadzenie warsztatów bezglutenowych.
Oczywiście, że dostaniesz przepisy z warsztatów 🙂
4 lata. Dzieci młodsze przyjmujemy tylko po wcześniejszej rozmowie telefonicznej. Jeśli nie wiesz, do której grupy i na którą godzinę najlepiej się zapisać – zadzwoń (791 487 666) i zapytaj, doradzimy najszybciej i od razu zapiszemy.
Warsztaty trwają pomiędzy 1 a 1,5 godziny w zależności od różnych czynników (liczebności grupy, wieku uczestników, tematu, stopnia zaawansowania grupy). Za pierwszym razem bądź 15 minut wcześniej.
Jeśli to nie jest konieczne (np. specjalne potrzeby, zaburzenia, trudności rozwojowe i emocjonalne, niepełnosprawności), nie uczestnicz z dzieckiem w warsztatach. Da radę. Nauczymy je samodzielności. A samo zyska poczucie sprawstwa. Zaufaj nam, robimy to ponad dekadę i jesteśmy z wykształcenia psychologami. Jeśli chcesz brać udział w warsztatach, przygotowaliśmy świetny program warsztatów dla dorosłych i serdecznie na nie zapraszamy.

To wszystko, co przyda Ci się przed pierwszymi zajęciami. Reszty dowiesz się na miejscu. Do zobaczenia!