Nazywam się Asia Mentel.

Prowadzę warsztaty i szkolenia kulinarne dla dzieci i dla dorosłych, jestem nauczycielem w trzech szkołach, w których uczę swojego własnego przedmiotu: gotowania (how cool is that!), fotografuję jedzenie, kręcę filmy kulinarne, prowadzę długoterminowe kampanie reklamowe marek literackich i kulinarnych. Dużo czytam i dużo piszę. Współpracuje z kilkunastoma polskimi wydawnictwami w zakresie promocji książek, organizacji kampanii literackich oraz kulinarnych, realizacji filmów oraz kreatywnych akcji promocyjnych związanych z książkami i jedzeniem. 

Jestem właścicielką Book me a cookie, które skupia wszystkie moje działania kulinarne i Dzieciaków w formie, które skupiają ofertę zajęć szkolnych i pozaszkolnych dla dzieci: kulinarnych, sportowych, artystycznych, psychoedukacyjnych, obozów, kolonii i półkolonii. Z wykształcenia jestem psychologiem, dziennikarką, dogoterapeutką, potrafię rozmawiać w polskim języku migowym, jestem ratownikiem KPP, a za niedługo będę też instruktorem sensoplastyki.

Napisałam dwie książki kucharskie.

Mam szczęście do pięknych ludzi i brzydkich psów, które nie rokują. Mam dwa. Maniakalnie uwielbiam podróżować i chorobliwie nie lubię wracać dwa razy w to samo miejsce.

PORTFOLIO
WARSZTATY
DZIECIAKI W FORMIE