Warsztaty, Szkolenia

  • Warsztaty kulinarne – pełna oferta TUTAJ
  • Warsztaty Zero Waste we współpracy ze Stowarzyszeniem Zero Waste Polska
  • Poprowadzenie szkolenia, wykładu
  • Przeszkolenie kadry pracowników pod kątem planowania, bilansowania i przygotowywania posiłków

Stylizacja i fotografia kulinarna

Poza warsztatami zajmuję się fotografią i stylizacją kulinarną.
Lubię pracować ze światłem zastanym, używam głównie dwóch obiektywów 24–70mm i 100mm, preferuję styl studyjny, nie reportażowy.

Portfolio i wycena:

Wyceny przyjmuję drogą mailową (bookmeacookie@gmail.com) W treści proszę o podanie zakresu prac, ilości fotografii, rodzaju fotografowanych obiektów, terminu oraz wszystkich dodatkowych informacji, które mogą okazać się przydatne przy realizacji zlecenia. Standardowy czas realizacji zlecenia wynosi minimum 1-2 miesięcy, w zależności od stopnia zdecydowania klienta oraz czasu (w okresach przedświątecznych czas realizacji będzie dłuższy – wtedy dobrze jest rezerwować terminy już we wrześniu-październiku).


Tworzenie filmów kulinarnych

Tworzę filmy kulinarne z zachowaniem realnego czasu oraz techniką poklatkową. Do każdego zdjęcia lub filmu zwykle opracowuję autorskie przepisy, chyba że klient wyraźnie zaznaczy, że część przepisowa zostaje po jego stronie.


Tworzenie artykułów, reklama, książki

  • Artykuły sponsorowane, wpisy komercyjne, banery blogowe, reklama kontekstowa, ambasadorstwo i patronat marki – wszystkie formy współpracy blogowej
  • Książki, artykuły prasowe, artykuły branżowe o tematyce kulinarnej, pedagogicznej, terapii zajęciowej, relacji rodzic-dziecko
Wydane przeze mnie:

„Gotuj z dzieckiem” wyd. Sierra Madre, Warszawa 2016
„Czas na kawę”, wyd. Hand Made, Kraków 2018
Magazyn „Gaga” 2013-2014


Jeśli jesteś właścicielem lokalu, masz w nim trochę wolnego miejsca i chcesz, aby warsztaty odbywały się również u Ciebie – napisz do nas! Jesteśmy otwarci na nowe miejsca, szczególnie na terenie Krakowa, Katowic, Poznania, Rzeszowa, Lublina, Kielc, Wrocławia i Warszawy, zarówno w samych miastach, jak i na terenie mniejszych gmin.

Kontakt: Joanna Mentel, bookmeacookie@gmail.com, +48 791 487 666