Organizując warsztaty kulinarne współpracujemy z gminami, urzędami wojewódzkimi, świetlicami powiatowymi oraz gminnymi ośrodkami kultury na terenie całej Polski.

Warsztaty odbywają się jednorazowo lub regularnie, zwykle raz w miesiącu. Każda gmina otrzymuje od nas program warsztatów przed rozpoczęciem danego bloku zajęciowego – bloki zwykle pokrywają się z początkiem i końcem roku szkolnego, zarówno w przypadku warsztatów dla dorosłych, jak i dzieci.
Szkolenia i warsztaty prowadzimy dla: dzieci (podział na grupy wiekowe dziecięce i młodzieżowe), dorosłych 16-65 r.ż. oraz seniorów, do wyboru w języku polskim lub angielskim.

TYPY WARSZTATÓW: warsztaty kulinarne (minimum 10 uczestników). Zapewniamy wszystkie materiały, produkty i składniki, fartuchy oraz materiały edukacyjne dla uczestników.

KADRA: prowadzący warsztaty posiadają wykształcenie pedagogiczno-psychologiczne i/lub dietetyczne, aktualną dokumentację dot. niekaralności i wiedzy w zakresie udzielania pierwszej pomocy oraz aktualne badania Sanepidu.

KONTAKT w sprawie warsztatów: Joanna Mentel bookmeacookie@gmail.com lub +48 791 487 666 z podaniem miejsca warsztatów, preferowanego terminu oraz orientacyjnej liczby uczestników i/lub grup. Pełną ofertę warsztatów odsyłamy mailowo po otrzymaniu od Państwa wiadomości.

Prowadziliśmy warsztaty m.in. dla: