WARSZTATY INDYWIDUALNE

Istnieje możliwość przeprowadzenia warsztatów, szkolenia i kursów kulinarnych w formule 1:1 (lub 1:2, 1:4) – dla jednej osoby lub dla bardzo małej grupy osób. Z reguły takie szkolenie proponuję przeprowadzać w domu klienta, nawet jeśli posiadasz małą kuchnię – jest to rozwiązanie najwygodniejsze i najbardziej efektywne. Szkolenie wyceniane jest indywidualnie ze względu na temat, czas trwania i potrzebne materiały wg zasady: prowadzenie stawka za godzinę zegarową + koszt produktów spożywczych + dojazd (w obrębie Krakowa max 20pln). Po szkoleniu otrzymujesz komplet wszystkich przepisów i wskazówek. Termin (godzina, dzień tygodnia, czas trwania, tematyka – do indywidualnego ustalenia).

Kontakt w tej sprawie: kontakt@bookmeacookie.pl – w tytule proszę wpisz „warsztaty indywidualne” oraz podaj jak najwięcej szczegółów, które pomogą nam przyspieszyć proces odpowiedzi i wyceny oraz zaproponować Ci możliwe opcje (daj znać co Cię interesuje i czego potrzebujesz, gdzie mamy dojechać, ile osób, preferowany termin, dzień tygodnia, pora dnia, czy posiadasz jakieś alergie i nietolerancje jedzeniowe).

Dzięki! Asia

WARSZTATY SPECJALNE

Warsztaty wyrównujące to zajęcia dedykowane dzieciom, które interesuje zrozumienie mechanizmów gotowania, obróbki termicznej, różnych rodzajów przerabiania jedzenia, obsługi podstawowych sprzętów kuchennych, techniki krojenia, siekania, obierania i tarcia. Na zajęciach uczestnicy nabywają nie tylko podstawowych umiejętności w zakresie posługiwania się ostrymi narzędzeniami, ale przede wszystkim dbania o swoje stanowisko pracy podczas warsztatów, estetykę i czystość wokół siebie. Zajęcia pomogą przenieść schematy działania wyniesione z warsztatów w domowej kuchni, obsłudze sprzętów w domu i zastosowaniu nabytej wiedzy w codziennych sytuacjach.

Zalecamy, by dzieci karnetowe oraz uczęszczające stale zaliczyły niniejsze zajęcia – wystarczy jeden raz. Dzieci na wyższym poziomie zaawansowania i w starszych grupach nie muszą zaliczać tego warsztatów, pod warunkiem, że czują się pewnie w krojeniu, obieraniu, tarciu, obsłudze patelni i piekarnika oraz trzymają czystość swojego stanowiska pracy podczas warsztatów. Warsztaty będą odbywały się cyklicznie kilka razy w roku, by ułatwić ich odbycie nowym uczestnikom.

Termin: sobota i niedziela – termin w roku szkolnym 2021/2022 do ustalenia, godziny do wyboru w sobotę: 9.30, 11.30, 13.30, 15.30, 17.30, 19.10, w niedzielę: 9.30, 11.30, 13.30, 15.30 – rozkład grup według wieku uczestników.