Jesteś właścicielem lub dyrektorem placówki oświatowej i chcesz poszerzyć ofertę zajęć pozalekcyjnych w swojej szkole o warsztaty kulinarne? Lub może masz grupę znajomych dziećmi z przedszkola lub szkoły i zastanawiasz się, czy możliwe byłoby zorganizowanie warsztatów zamkniętych, tylko dla zaprzyjaźnionych dzieci?

Nic prostszego! Napisz do nas. Podaj liczbę i wiek chętnych dzieci, preferowany termin oraz miasto, w którym mają odbyć się warsztaty. Nie możesz zdecydować się co do tematu? Zostaw to nam. Prześlemy kilka sprawdzonych propozycji, wspólnie wybierzemy datę i godzinę odpowiadającą uczestnikom.

Organizujemy warsztaty:
– dla prywatnych i publicznych szkół i przedszkoli
– dla placówek integracyjnych oraz uczniów ze specjalnymi potrzebami
– dla zaprzyjaźnionej grupy dzieci przedszkolnych i szkolnych
– dla uczestników od 5 do 18 roku życia
– dopołudniowe i popołudniowe
– jednorazowe i stałe
– w języku polskim lub angielskim (do wyboru)

Warsztaty prowadzone są przez przeszkoloną kadrę specjalistów z wykształceniem pedagogiczno-psychologicznym i/lub dietetycznym, posiadających aktualną dokumentację dot. niekaralności, wiedzy w zakresie udzielania pierwszej pomocy oraz aktualne badania Sanepidu.

Programy szkolne, które realizowaliśmy w poprzednich latach: 5 porcji zdrowia w szkole, Owoce i warzywa w szkole, Program dla szkół Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa, Szkoła Promująca Zdrowie Ośrodka Rozwoju Edukacji.

Wszystkie szczegóły przesyłamy w osobnej ofercie po uprzednim kontakcie mailowym. Zapytania ślij na gotowanie@dzieciakiwformie.pl