Rozwiązanie kreatywnego konkursu

tutto bene recenzja book me a cooki eblog kulinarny ksiązkowy literacki cytat cytaty smaki życia recenzja book me a cooki eblog kulinarny ksiązkowy literacki cytat cytatyPodwójne zestawy książek pojadą do:

 • Joaśki, za pana Józka: „My namiętnie, z córką lat niespełna 3, z książek i drewnianych klocków budujemy piętrowy domek dla lalek tudzież dla pana Józka. Ostatnio okazało się, że pan Józek to postać z książki o Bożym Narodzeniu, córa przyniosła książkę, wyszukała odpowiednią stronę a tam na obrazku w stajence Jezusek, Maryja i… pan Józek :)”.
 • Inviernity za trzymanie odpowiedniego poziomu: „Kiedy byłam niemowlęciem mama obkładała mnie książkami, bo mi głowa leciała na jedną stronę;) I tak już zostało. Teraz obkładam sama – siebie, męża i dzieci. I jakoś trzymamy pion intelektualny”.
 • Pauli Rogóż za genialny pomysł na przyszły rok: „Wydaje mi się że fajnie zrobić sobie wyzwanie . Ile mam wzrostu tyle przeczytam . Najlepiej grube książki . :D Ciekawe czy by mi się udało przy 175cm . Gdyby zaliczyć podręczniki szkolne to na pewno!”.
 • Juraty za oczywiste zastosowanie książek, które usprawiedliwia czytanie tylko tych cienkich: „No książka przede wszystkim służy do tego, że jak biurko się chyboce, to ciach!, książka na podłogę i pod nogę. Gorzej z tymi grubymi. Ale kto kupuje grube książki, jak się tego wsadzić pod nogę biurka nie da?”

Gratuluję dziewczyny! Skontaktuję się z Wami mailowo.

Email This Page
Print Friendly

Komentarze

 1. Joaśka pisze:

  Wow! Wspaniale, baaaaardzo dziękuję :)

 2. Kruszynka pisze:

  Wszystkie odpowiedzi są boskie ;D Gratuluję !

 3. karkam pisze:

  Uśmiałam się, świetne odpowiedzi. Gratuluję kreatywnym zwycięzcom, którzy posiadają niezwykłe poczucie humoru :)

 4. Jo pisze:

  a ja dziękuję za świetny konkurs kreatywny i tyle idei na wykorzystanie ;)
  gratulacje i miłej lektury dla wyróżnionych :)

 5. Evitaa pisze:

  Ubawiłam się, super :))

 6. Inviernita pisze:

  Dziękuję, dziękuję. Prezent urodzinowo-mikołajkowy już mam :)

 7. Anonymous pisze:

  Ja też dziękuję za wyróżnienie. Już przeczytałam jedną książkę :D

  Pozdrawiam,
  Jurata

Skomentuj


5 − 5 =