Pasja sposobem na życie – III. edycja spotkań „Mamy Cel”

Już w najbliższą sobotę – BmaC znów stacjonarnie, tym razem na III. edycji spotkań z cyklu „Pasja sposobem na życie”. Pasuje jak ulał. Od 11 do 16 będzie działać stoisko z ciastami i przetworami – można się będzie posilać w przerwach od twórczej pracy i warsztatów rękodzieła i fotografii.

Wpadajcie!

Pasja sposobem na życieSzczegóły:

Portal mamycel.pl oraz Małopolanki tworzą… mają zaszczyt zaprosić na III edycję spotkań z cyklu „Pasja sposobem na życie”.

Gdzie i kiedy: sobota 16 listopada 2013, Zespół Szkół Ogólnokształcących Integracyjnych nr 7, ul. Czarnogórska 14, 30-638 Kraków (NIE w Cafe Szafe). Start g. 11.00, koniec g. 16.00

Tego nie można przegapić! To już kolejna edycja pełna twórczych inspiracji, przepełniona pasją oraz ludźmi dla których pasja stała się nieodłącznym elementem życia.

Główna ideą spotkań jest promowanie wyjątkowych osobowości oraz ich osiągnięć, a także pokazanie innym, że życie stanie się o wiele lepsze, jeśli znajdziemy w sobie pokłady siły, odpowiednie zajęcie, postawimy sobie cel i będziemy robić w życiu coś wartościowego.

W programie:

  • Dajcie się porwać na wycieczkę do Islandii… do kraju pełnego malowniczych wiosek, wulkanów, gejzerów i gorących źródeł! W pierwszej części spotkania gość specjalny podróżniczka oraz fotograf – Klaudia Kot zabierze nas w wirtualną podróż przez Islandię (slajdowisko). Zobaczymy zalążek islandzkiej cywilizacji… kadry z życia ludzi, miast i miasteczek, poznamy ciekawostki i praktyczne porady podróżnika oraz dowiemy się , które miejsca warto odwiedzić…
  • Kolejnym punktem programu będą przydatne dla każdego warsztaty z podstaw fotografii rękodzieła. Będzie niezwykle kreatywnie i twórczo. Każda osoba biorąca udział w warsztatach będzie miała okazję pod okiem specjalistki, fotograf Anity Grzesikowskiej wykonać samodzielnie zdjęcie swoich prac. Będzie możliwość nie tylko do prezentacji swoich prac i ukazania ich na fotografii…. usłyszymy również wiele cennych wskazówek, a przede wszystkim nauczymy się jak za pomocą zdjęcia ukazać piękno przedmiotu. Zachęcamy wszystkie uczestniczki spotkania do przyniesienia przedmiotów wykonanych własnoręcznie. Wykonane przez Was zdjęcia poddane zostaną profesjonalnej obróbce przez fotografa. Dodatkową atrakcją i niespodzianką będą zdjęcia portretowe czyli „Pasja w obiektywie – ja i moja pasja”. Wszystkie osoby biorące udział w warsztatach otrzymają darmowe zdjęcie, które posłużyć będzie mogło potem jako wizytówka profilu/strony.
  • W III części spotkania warsztaty decoupage czyli dwie godziny twórczego działania. Pod okiem Zuzy Senkara ozdobimy ramkę na zdjęcia oraz poznamy tajniki decoupage. Zuza nauczy nas zastosowania kraka jednoskładnikowego oraz pokaże jak w prosty sposób zrobić transfer.

Ponadto wiele innych atrakcji:
– pamiątkowe zdjęcia
– wystawa przedmiotów wykonanych techniką decoupage
– okazja do poznania inspirujących ludzi i nawiązywania cennych relacji
– w trakcie spotkania odbędzie się loteria, w której będzie można wygrać bardzo atrakcyjne i cenne nagrody!

Wstęp: 30 zł.

Wydarzenie na FB: https://www.facebook.com/events/347197708759074/

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *