Nowalijkowe warsztaty kulinarne dla dzieci

Wiosenne warsztaty zbliżają się wielkimi krokami! Już cieszę się na dwa następne weekendy – 19 i 20 kwietnia na warsztatach będą bawić się dzieciaki krakowskie, 26 i 27 maluchy warszawskie. Miejsca szybko się zapełniają :) Kto jeszcze chciałby dołączyć ze swoim dzieckiem, może jeszcze dopisać się na ostatnie wolne miejsca wysyłając mail ze zgłoszeniem na gotowanie@dzieciakiwformie.pl.

Ogólne szczegóły o terminach: poniżej.

Pełny program i więcej informacji na stronie Dzieciaków w formie: dla Krakowa i dla Warszawy.

warsztaty (2)

Warsztaty kulinarne wiosenno-nowalijkowe dla dzieci

Kwietniowe warsztaty będą świeże i kolorowe jak temat przewodni warsztatów: kuchnia wiosenno-nowalijkowa. Na stole zagoszczą soczyste warzywa, chrupiąca rzodkiewka i sałata, pierwsze pomidory i ogórki. Dzieci przygotują przysmaki z wykorzystaniem nowalijek, stworzą własne wiosenne menu, a efektami swojej pracy poczęstują rodziców. Będzie radośnie i kolorowo!

Kiedy: Kraków – piątek 19.04., sobota 20.04.

Warszawa – piątek 26.04., sobota 27.04.

Godzina: w piątki o 17, w soboty godz. 10 – dzieci 3,5-5 lat, godz. 12 oraz 14 – dzieci 5-7 lat, godz. 16 – dzieci 8 lat i starsze (istnieje możliwość zapisania dziecka do innej grupy wiekowej, w przypadku jeśli godzina warsztatów nie odpowiada rodzicom).

Miejsce: Kraków: kawiarnia Sweet Surrender, ul. Zabłocie 25, Kraków (Podgórze). Warszawa: piątek – Eco Cafe, al. KEN 21/U1 (Ursynów), sobota – podWieczorki poRanki, ul. Bagatela 11 (Śródmieście).

Zapisy: mailowo: gotowanie@dzieciakiwformie.pl. Do zapisu potrzebne są: imię i wiek dziecka, preferowane miasto (Kraków, Warszawa) oraz telefon kontaktowy do rodzica.

Więcej informacji, ceny, szczegółowy program: na stronie Dzieciaków w formie: dla Krakowa i dla Warszawy.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *