Najedzeni Fest! czyli wreszcie mamy w Krakowie fajny festiwal jedzenia

931201_164624293714311_529742128_n

Jakiś czas temu znajoma podesłała mi w wiadomości na fb informację o festiwalu, który zamierza zorganizować oraz z pytaniem, czy nie chciałabym się dołączyć do niego ze swoimi warsztatami kuliarnymi. Chciałam bardzo, ale okazało się, że w tym czasie muszę być już w innym miejscu poza Krakowem. Eh eh. Ale od czego ma się stronę? Jako Book me a cookie współpracuję więc z pierwszą edycją Najedzonych Fest! medialnie, a od jesieni już stacjonarnie.

Więc uwaga – zachwalam, namawiam i zachęcam do przyjścia. Jeśli będziecie wtedy w Krakowie, zajrzyjcie choć na chwilę. Zapowiada się genialny festiwal i wreszcie nie w klimatach cepelii, pierogów, żurków i kluskowych plebiscytów (generalnie nie mam nic do klusek na moim talerzu, ale żeby z nich od razu festiwal robić – to nigdy nie kończy się dobrze).

Znajoma nazywa się Kasia Pilitowska i jeśli chcecie dołączyć do festiwalu, sprawdźcie szczegóły na najedzenifest.pl. Całość zapowiada się lepiej niż dobrze – będzie dużo osób, które robią megaciekawe rzeczy, wyczyniają cuda z jedzeniem, są pasjonatami dobrej kuchni i spędzania razem czasu przy jednym stole.

Nie mogę brac udziału u pierwszej edycji, ale od jesieni już się przyłączam (z warsztatami na pewno, a może jeszcze z czymś więcej?) :)

E_COOKBOOKS_2_21431599

źródło: www.dallasnews.com

Informacje:

Pierwsza edycja festiwalu kulinarnego Najedzeni Fest! odbędzie się 23 czerwca, od 11 do 18, w niesamowitych, kultowych przestrzeniach Hotelu Forum w Krakowie. Z tego miejsca położonego malowniczo nad Wisłą widać właściwie cały Kraków.

Podczas festiwalu kulinarnego „Najedzeni Fest” organizatorzy zamierzają pokazać krakowianom najciekawsze inicjatywy kulinarne, w tym restauracje i bary, warte uwagi sklepy internetowe, kucharzy prowadzących warsztaty gotowania, blogerów i smakowite wydawnictwa.

Chodzi o zbudowanie życzliwej i radosnej atmosfery sprzyjającej powstawaniu nowych projektów, łączeniu idei i ludzi wokół stołu. Festiwal jest miejscem do pokazania jak wielu ludzi pasjonuje się gotowaniem, ile smaków kłębi się nie tylko w restauracjach czy barach, ale w każdej najmniejszej kuchni. Najedzeni Fest! będzie organizowany cyklicznie, cztery razy w roku w edycjach: wiosna, lato, jesień, zima i będzie obejmowała trzy strefy: pierwszą kulinarną, gdzie profesjonaliści i amatorzy gotują, drugą wypełnioną warsztatami, wykładami, spotkaniami i kinem, trzecia, która w zależności od pory roku będzie prezentowała temat z nią związany.

943671_164618097048264_2021811110_n

Dołączcie do jako wystawcy i jako goście! Festiwal jest dla profesjonalistów i amatorów, dla tych co gotują z pasją i sercem, nieważne gdzie!

Pierwsza edycja już 23 czerwca w krakowskim hotelu Forum w Forum Przestrzenie.

Festiwal organizują: Kasia Pi Pilitowska, Magda Wójcik i Zosia Barto.
Piszcie: najedzenifest@gmail.com
www.najedzenifest.pl

Email This Page
Print Friendly

Skomentuj


9 + 8 =