Książka za książkę, czy II. SWAP UEK w Krakowie

SWAP – wiadomo, wymiana ciuchów. Świetna idea przekładająca się na każdorazowe ogromne zainteresowanie ze strony biorących w nim osób. SWAPy mnożą się jak grzyby po deszczu w różnych miastach, nie tylko tych największych. A gdyby tak zorganizować SWAP dla książkowych maniaków? Zorganizować imprezę, na którą można przynieść przeczytane, stare, dublujące się książki i wymienić je na nowe tytuły? UEK (Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie) wyczuł pismo nosem i na poczatku przyszłego tygodnia organizuje dwudniowy SWAP! Pierwszy dzień będzie ukłonem w stronę lubiących czytać, drugi – chcących odświeżyć swoją szafę na wiosnę.

Chętnie przyłam się do wspierania wydarzenia. Book me a cookie partneruje i patronuje medialnie imprezie. Oprócz tego 8. i 9. kwietnia w ZaUEKu będzie można spróbować przygotowanych przeze mnie specjalnie na tę okazję słodkości.

Zapraszam! Przynieście niepotrzebne, nieużywane lub przeczytane książki, aby wymienić je na nowe – całkowicie za darmo.

SWAP, czyli Studencka Wymiana Atrakcyjnych Produktów w ZaUEK

8 i 9 kwietnia 2013 roku od 16:00 do 18:00 w studenckim klubie ZaUEK na terenie kampusu Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie odbywa się dwudniowy SWAP, czyli Studencka Wymiana Atrakcyjnych Produktów.

Bezgotówkowa wymiana ma na celu promocję ekologicznego trybu życia, w którym konsumpcja może zostać ograniczona poprzez wcielenie w życie zasady: każdy coś przynosi i każdy coś wynosi. Zeszłoroczna edycja imprezy cieszyła się sporym zainteresowaniem, dlatego też w tym roku obejmować będzie nie tylko ubrania, ale również książki.

swapuek

KSIĄŻKA ZA KSIĄŻKĘ

W poniedziałek 8 kwietnia od 16:00 do 18:00 studenci będą mieli możliwość wzięcia udziału w wymianie „Książka za Książkę”. Warunkiem uczestnictwa jest przybycie z co najmniej jedną pozycją zachowaną w dobrym stanie, która nie będzie literaturą specjalistyczną.

CIUCH ZA CIUCH

9 kwietnia w tych samych godzinach odbędzie się akcja „Ciuch za Ciuch”. Przybyłe uczestniczki będą miały szansę wymiany ubrań i akcesoriów, których stan nie będzie budził zastrzeżeń. Podczas drugiego dnia wydarzenia gościem specjalnym będzie znana blogerka modowa – BillieJean, która udzieli porad stylistycznych wszystkim fashionistkom.

W trakcie dwudniowego eventu do klubu ZaUEK zawitam również ja ze specjalnie przygotowanymi na te okazję słodkościami :) Wśród uczestników rozlosowane zostaną nagrody rzeczowe ufundowane przez markę Pan Kalendarz.

WSTĘP WOLNY

Wstęp na SWAP podczas „Książki za Książkę” dla wszystkich będzie wolny. Na „Ciuch za Ciuch” obowiązuje bezpłatna rejestracja pod adresem mailowym kultura@psuek.pl. Dla niezarejestrowanych osób wstęp będzie wynosił 10 zł.

INFORMACJE

Strona wydarzenia na Facebooku

 

dkOrganizatorzy: Dział Kultury Parlamentu Studenckiego Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie

Partnerzy: Book me a cookie, Pan Kalendarz

Patroni medialni: Swapuje.pl, Pracownia – Fundacja New Era Art

 

 

Email This Page
Print Friendly

Skomentuj


6 − = 1