Konkurs z bibilioteczką – rozwiązanie

Pakiety książek otrzymują:

1. Pakiet żółty „miszu maszu” - dla Doroty, za tę biblioteczkę, która rządzi się własnymi prawami i w której półki znacząco uginają się w połowie długości ku ziemi:

unnamed (2)

2. Pakiet niebieski „podróżniczy” - Kasia, za regał zbudowany ze starych drewnianych skrzynek po owocach:

unnamed

3. Pakiet czerwony „audiobookowy” - dla Alicji, aby jej biblioteczka się rozwijała w dobrym kierunku i żeby nieustannie szuakała nowych inspiracji:

unnamed (1)

4. Pakiet różowy „dzieciakowy” - dla Justyny. Żeby kolekcja książek śmiało rosła wraz z Tymkiem!

zdjęcie 1

5. Pakiet zielony „beletrystyczny” - dla Szymona. Za opis biblioteczki, który mnie totalnie rozbroił, cytuję kawałek o kluczu, według którego ułożone sa książki: Po prawej są moje książki – układam je alfabetycznie od prawej do lewej (niestety nie wszystkie półki można regulować więc te większe książki są na dole, lub w innych miejscach), to głównie fantasy i s-f oraz rozrastająca się grupa książek o bieganiu. Środkowy regał jest taki pośredni, gdzie są książki kucharskie, albumy i te książki, które nigdzie nie pasują. Natomiast regał po lewej to książki mojej żony, która układa je według koloru okładki(…no tak mniej więcej):

unnamed (3)

Gratuluję! Zwycięzcom już wysyłam maile z potwierdzeniami i prośbą o adresy do wysyłki.

Email This Page
Print Friendly

Komentarze

 1. Joanna Sobczak pisze:

  Gratulacje! Żałuję, że moja biblioteczka się nie spodobała :(

 2. zemfiroczkaz pisze:

  Świetne biblioteczki! Miałaś Asiu dobry pomysł z tym konkursem :) Świetna jest ta ze skrzynek – niebanalna, ale najbardziej serce mi zabiło na widok pierwszego regału – Doroty.

  Pozdrawiam

 3. Demonik pisze:

  O tak ,pierwsza biblioteczka jest wypasiona!:) Szkoda, że nie widać tytułów.

Skomentuj


7 − 5 =