Warsztaty kulinarne dla dzieci z okazji urodzin organizujemy w dwóch wersjach: w jednym z naszych warsztatowych lokali lub z dojazdem do domu klienta.

Temat warsztatów wybieramy wspólnie z solenizantem i jego rodzicami/opiekunami, a przy braku pomysłu przedstawiamy kilka opcji tematycznych do wyboru.
Minimalny wiek dzieci: 4 lata, bez górnych ograniczeń wiekowych.
Czas trwania: ok. 1-1,5 godziny część warsztatowa w zależności od wybranego tematu + ok. 30 minut na aktywności okołourodzinowe (witanie gości, wręczanie prezentów, śpiewanie sto lat, tort).

Nie organizujemy animacji urodzinowych.
Nie zapewniamy tortu, poczęstunku poza potrawami przygotowanymi na warsztatach, napojów ani dekoracji urodzinowych – zostaje to po Państwa stronie. W przypadku urodzin w lokalu istnieje możliwość uzgodnienia z właścicielami restauracji m.in. czy i jakie napoje chcą Państwo zamówić na miejscu, czy decydujecie się Państwo na open bar dla rodziców gości oraz czy zamawiają Państwo tort na miejscu czy przynosicie ze sobą.
W sprawie tortu/poczęstunku/przekąsek i napojów swoich lub zamawianych w lokalu kontaktujemy Państwa z właścicielami lokalu po ustaleniu daty oraz tematu warsztatów.

Zapewniamy wszystkie produkty, materiały i sprzęt warsztatowy, fartuchy oraz spersonalizowane zaproszenia dla solenizanta i wszystkich gości do samodzielnego wydrukowania.

KRAKÓW: koszt warsztatów 55 pln/dziecka, minimalna liczba dzieci: 8, maksymalna z dojazdem do klienta 15, maksymalna przy urodzinach w lokalu: 10, bez ograniczeń wiekowych.
Urodziny kulinarne w lokalu: BAL na Zabłociu, ul. Ślusarska 9.

WARSZAWA: warsztaty urodzinowe tylko z dojazdem. Koszt warsztatów 55 pln/dziecka, minimalna liczba dzieci: 8, maksymalna 15, bez ograniczeń wiekowych.

KONTAKT w sprawie urodzin kulinarnych: gotowanie@dzieciakiwformie.pl lub + 48 791 487 666 (Joanna Mentel).
Przydatne informacje: wiek dziecka i wiek gości, liczba gości, termin lub terminy, które Państwa interesują, ewentualne alergie pokarmowe, numer telefonu do rodzica/opiekuna, wybrane miasto.