Chcesz zintegrować swój zespół, a próbowaliście już wszystkiego? Pragniesz stworzyć spójny team, któremu niestraszne będą firmowe wyzwania, projekty „na już” i w którym komunikacja będzie płynąć spójnym prądem niczym w krystalicznie czystym górskim źródełku?

No przecież! Zapraszam na warsztaty.

Organizuję warsztaty dla firm, instytucji, stowarzyszeń, fundacji. Uczę teamy z małych firm i z wielkich korporacji. Słucham i dopasowuję program oraz czas trwania warsztatów pod Wasze potrzeby: ma być luźno, ale atrakcyjnie lub może jesteście hardcorami APASów i potrzebujecie się sprawdzić – w każdym przypadku zapewnię Wam warsztaty na najwyższym poziomie.

LOGISTICS
Wspólnie ustalamy najdogodniejszą datę i godzinę oraz wybieramy tematy dopasowane do Waszych potrzeb. W Krakowie możecie dojechać do nas (max 12 osób) lub my dojeżdżamy do Waszej siedziby (max 20 osób). W Warszawie tylko dojeżdżamy do Was.
Warsztaty i szkolenia prowadzimy w języku polskim oraz angielskim, do wyboru.
Organizujemy warsztaty kulinarne, szkolenia dietetyczne i warsztaty zero-waste w ścisłej współpracy ze Stowarzyszeniem Zero Waste Polska.
Zapytania ślij na warsztaty@bookmeacookie.pl, w treści maila podaj orientacyjną liczbę uczestników, preferowany termin i temat, miasto, które Cię interesuje oraz czy warsztaty mają być przeznaczone dla dzieci, młodzieży czy dla dorosłych.

Prowadziliśmy warsztaty m.in. dla:

Festiwale i eventy, gdzie gościły warsztaty: