Foodstock – edycja jesienna w Krakowie!

Foodstock powraca w pełnej krasie i nietypowej odsłonie. I kolejny raz potwierdza tezę postawioną przez organizatorów – Krakowianie lubią jeść, doceniają dobrą kuchnie i są otwarci na alternatywne imprezy kulinarne.

Plakat

Foodstock to znany, alternatywny festyn kulinarny, który od razu podbił serca i kubki smakowe mieszkańców Krakowa. Wydarzenie od roku na stałe gości na mapie kulinarnej Krakowa i wciąż rozwija swoje skrzydła.

Najbliższa edycja jest mocno industrialna, uliczna, niby nonszalancko prosta, ale eklektyczna zarazem – tak jak miasto Berlin, które jest przecież kwintesencją wszystkich tych cech. Foodstock: Berlin Edition to wydarzenie, które szuka smaku ulicy – czegoś co złapiemy w pośpiechu, zapachu, który zaskoczy, gdzieś za rogiem, dymiącej zupy wziętej na wynos czy aromatycznego mięsa w bułce. Uliczne jedzenie nie musi być niezdrowe i proste. Coraz częściej jemy w biegu, w międzyczasie, czy o 3 w nocy po udanym imprezowaniu. Foodstock udowodni, że „jedzenie na polu” może być przepyszne i zdrowe.

Wystawcy – tradycyjnie – są najlepsi z najlepszych: od kuchni polskiej, przez orientalną, do deserów – także wegetariańskich. Będą też food trucki – wędrujące mini knajpki, dokładnie odzwierciedlające współczesny styl uliczny. Wszystkie lokale rozumieją potrzeby dzisiejszych smakoszy i wychodząc naprzeciw modzie przygotują wspaniałe, szybkie przekąski, które każdy z nas może zjeść jadąc na rowerze, stojąc na przystanku czy rozmawiając, gdzieś na chodniku ze znajomym.

Foodstock odbędzie się 6.10.2013 w Forum Przestrzenie. Start imprezy: godz 12:00. Wstęp wolny. Koszt jednego kuponu 5 zł. Podczas eventu przygrywać będzie muzyka iście w klimacie berlińskim. O wszystko zadba agencja Broken Music.

Broken Music chętnie podejmuje się nietypowych projektów. Cykl Foodstock jest dla nich charakterystyczny: wyjątkowy, niekonwencjonalny, organizowany na luzie i bez zadęcia. Tutaj najważniejsze jest dobre jedzenie i jego zadowoleni konsumenci. Broken Music zaprasza na kolejną edycję!

Więcej informacji na:
www.brokenmusic.pl/newsy/foodstock-berlin-edition/
www.facebook.com/pages/Foodstock/312522135532784?ref=hl

Email This Page
Print Friendly

Skomentuj


7 + = 12